Podobno ktoś zdał kiedyś kolosa w pierwszym terminie – The Millennials

Przeżyj najlepsze momenty z początków swojego dorosłego życia w najnowszym symulatorze od studia Frozen Way. Gra The Millennials niebawem trafi na PC.


Pamiętacie dni, kiedy każda czynność zdawała się być przygodą? Poznawanie nowych ludzi nie było takie straszne, a imprezowanie do rana było jedyną, słuszną decyzją. Obowiązków było na pęczki, ale jakimś cudem udawało się wykonać wszystkie i jeszcze znaleźć w tym wszystkim czas dla siebie. Jeżeli powrót do tamtych chwil przeszedł Ci przez myśl – bez obaw, twórcy ze studia Frozen Way mają sposób by Cię tam przenieść.

O grze The Millennials

The Millennials to symulator życia w rzucie izometrycznym, w którym gracze tworzą pierwszorocznych studentów amerykańskiego college’u i decydują o ich przyszłości. Popularny idol, gwiazda szkolnych korytarzy czy reprezentant szkolnej drużyny sportowej. Wyborów jest mnóstwo, a każda ścieżka zależy tylko od wyobraźni graczy. W ciągu czterech lat trwania nauki będzie wiele okazji, żeby wybrać najlepszy dla ich postaci kierunek, wszystko za sprawą szerokiego wachlarza aktywności, historii i relacji dostępnych w grze.

Bądź kim tylko chcesz

Dzięki wielu narzędziom, od statystyk i umiejętności, po osobiste cele oraz przywileje, gracze mogą stworzyć swojego własnego, idealnego studenta. Intelgientny, popularny czy wyluzowany – pełna dowolność! Oczywiście, nie ma obowiązku kierowania się stereotypami. Opcje można dostosować do swoich upodobań. Kto powiedział, że wschodząca gwiazda piłki nożnej nie może być geniuszem matematycznym? Możliwości jest wiele, trzeba tylko umieć szukać.

Odkryj złoty środek na łączenie życia z pracą

W obrębie kampusu dostępnych jest sporo zajęć:

Każda z powyższych aktywności doprowadzi postać gracza do innego celu, dlatego warto zastanowić się na którym aspekcie najlepiej się skupić. Czas jest kluczowy – chociaż 4 lata akademickiego życia brzmią jak wieczność, to gracze szybko odkryją, jak prędko czas upływa przy dobrej zabawie i ciężkiej pracy.

Bogate i zróżnicowane opowieści

Główna fabuła dzieli się na trzy różne ścieżki, zależne od wyboru bractwa. Gracze mogą wybrać wspólnotę pasującą do ich postaci oraz odkryć ciekawe i bogate historie. Wybory będą znaczące, dlatego warto zastanowić się dwa razy nad podejmowaną decyzją. Co więcej – zadania poboczne i pragnienia naszych przyjaciół również wpływają na nasze życie. Co prawda w ciągu czterech lat nie da się wykonać wszystkich, dlatego warto ustalić priorytety w życiach naszych postaci.

Gra The Millennials tworzona jest przez studio Live Motion Games. Wydawcą natomiast jest Frozen Way.

źródło: informacja prasowa better. gaming agency

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *