Nowy zwiastun Persona 3 Portable oraz Persona 4 Golden – i nie tylko!

Atlus udostępnił dzisiaj nowy zwiastun gier Persona 3 Portable i Persona 4 Golden. Odkryj nowe ujęcia rozgrywki z tych gier wraz z Morganą z Persony 5. Gry Persona 3 Portable oraz Persona 4 są już również dostępne w sprzedaży przedpremierowej na Xbox Series X|S, Xbox One i Windows PC za 19,99 EUR każda. Można również zamówić pakiet obu gier przed zaplanowaną na 19 stycznia 2023 premierą.


Oba tytuły będą zawierać zremasterowaną oprawę graficzną oraz usprawnienia rozgrywki. Wchodzą w to np. różne poziomy trudności, nowe wersje językowe oraz wygodna opcja Suspended Save (czyli save w momencie przerwania rozgrywki). Wszystkie nowe elementy mają zapewnić graczom płynną i wygodną zabawę.

Niedawno wydana nowa wersja gry Persona 5 Royal, sprzedana w milionowym nakładzie, spotkała się z niezwykłym odzewem fanów tuż przed powrotem kolejnych dwóch klasycznych odsłon serii. Nie było lepszego momentu dla starych fanów Persony, jak i dla osób dopiero odkrywających serię, by zagrać w te ponadczasowe gry RPG i wyruszyć w podróż poprzez kolejne części serii.

Obie gry będę dostępne w wersji cyfrowej od 19 stycznia 2023 na Xbox Series X|S, Xbox One, Windows PC, Steam, PlayStation 4 oraz Nintendo Switch. W dniu premiery będą również dostępne dla abonentów Xbox Game Pass i PC Game Pass.

Persona 3 Portable

Czy jeśli powiem, że pomiędzy jednym a drugim dniem znajduje się „ukryta” godzina… uwierzysz mi? Ten nieznany czas to „godzina mroku”. Miasto pochłania dziwny bezruch. Ludzie zmieniają się w upiorne trumny, a wszędzie grasują potwory nie z tego świata zwane Cieniami. Pewnej nocy główny bohater zostaje przez nie zaatakowany. Gdy wygląda na to, że cała nadzieja przepadła, budzi się moc serca – Persona.

Persona 4 Golden

Mówi się, że jeśli wpatrzysz się w telewizor deszczową nocą, pojawi się w nim twoja bratnia dusza… Ta dziwna pogłoska powoli rozprzestrzenia się po spokojnym miasteczku Inaba, nowym domu protagonisty. Wtedy też rozpoczyna się seria tajemniczych morderstw. Wciel się w postać głównego bohatera i wraz z towarzyszami odszukajcie drogę do prawdy. Może nawet otworzycie drzwi do innego świata?

źródło: informacja prasowa better. gaming agency

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *