Lumberhill trafi na konsolę Nintendo!

Po co szukać Drwala McDonald’s… Nosić dodatkowo drwa do lasu, żeby to poczuć, skoro można zaznać drwalskiego życia bez wychodzenia z domu. Wystarczy zaprosić trzech znajomych na partyjkę Lumberhill, które 15 kwietnia 2022 zadebiutuje na konsolach Nintendo Switch. Nie ma problemu, by chwycić też siekie… joycony w dowolnym miejscu i przeżyć leśną przygodę nawet w miejskiej dżungli!


Kariera drwala w Lumberhill to zupełnie inna para kaloszy, w której matka natura na każdym kroku rzuca kłody pod nogi. Jak nie ucieczka przed dinozaurami, to ratowanie pand albo odpieranie ataków piratów i budowanie mostów. Nasze stylowe, flanelowe drwalki i drwale mogą aż zbaranieć od liczby wyzwań. Nie ma jednak co porywać się samemu z motyką na słońce. Nie od dziś wiadomo, że co cztery siekiery to nie jedna! No a fun jest tym większy, gdy gra się na Switchu we czwórkę na jednej kanapie (albo na pieńkach w środku lasu). Jeśli ktoś z Was będzie mieć ochotę na leśne harce, może wywołać istne pandemonium w trybie rywalizacji. Będziecie wtedy naprzykrzać się drwalom i dobierać się im do… miejsca, gdzie plecy tracą szlachetne imię jako wściekły baran, tudzież dzik.

Główne cechy gry Lumberhill:

Wydawany przez All in! Games, a stworzony przez ARP Games i 2BIGo Lumberhill na Nintendo Switch 15 kwietnia w cenie 50 zł. Przedsprzedaż gry rozpoczęła się już 8 kwietnia ze zniżką 34% do dnia premiery. Od 15 kwietnia wersja na PC będzie objęta identyczną promocją na platformie Steam.

źródło: informacja prasowa better. gaming agency

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *