LOGITECH G PRO X Superlight 2

Jesteśmy świadkami kolejnej rewolucji w świecie gamingu. LOGITECH G PRO X Superlight 2 to kolejna odsłona znanej już serii producenta. Tym razem model ma być szybszy i bardziej precyzyjny. Myszka waży zawrotne 60g, a została zaprojektowana we współpracy z najlepszymi na świecie profesjonalnymi graczami. Logitech zrobi wszystko, by przełamać każdą barierę między graczami, a ich zwycięstwem. W końcu każdy gra po to, by wygrać. I każdy chce być najlepszy!


LOGITECH G PRO X Superlight 2 może okazać się doskonałym wyborem i nową ikoną e-sportu. Model ten został wyposażony w autorską technologię hybrydowych przełączników optyczno-mechanicznych. Doskonale łączy ona szybkość i niezawodność przełączników optycznych z niskim zużyciem energii. Dorzucono do tego satysfakcjonujące kliknięcie tradycyjnego mikroprzełącznika galwanicznego (lub mechanicznego) i uzyskano coś idealnego. Dla ciała, duszy i rozgrywki. Gdyby precyzji było mało, myszka zapewnia niezawodność śledzenia ruchu wynoszącą ponad 500 IPS i rozdzielczość do 32 000 dpi. Wszystko to za sprawą czujnika HERO 2.

Wolisz kabel?

To w tej sytuacji musisz poszukać innej myszki. LOGITECH G PRO X Superlight 2 oferuje sprawdzoną niezawodność technologii LIGHTSPEED. To gwarancja jeszcze szybszego odświeżania niż w poprzedniej generacji produktu. Funkcja sondowania 2K, USB-C, 95-godzinna żywotność baterii i kompatybilność z ładowaniem bezprzewodowym POWERPLAY to tylko niektóre z licznych powodów, dla których warto zdecydować się na zakup. Myszka jest idealnym kompanem w e-sportowych starciach i już Wam napiszę dlaczego.

Wszystko jest możliwe dzięki bardzo precyzyjnej kalibracji czujnika, która umożliwia niezależną, precyzyjną regulację osi X i Y, regulowaną tolerancję odsunięcia w celu dopasowania do chwytu i ruchu, a także łatwą synchronizację z ustawieniami czułości innej myszy. Te skomplikowanie brzmiące ustawienia są możliwe za pośrednictwem Logitech G HUB. Wystarczy pobrać oprogramowanie i ustawić urządzenie do swoich preferencji. Tak się idzie po zwycięstwo!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *