Halloween zmierza do Dying Light 2 Stay Human

Wydarzenie All Hallow’s Eve rozpoczęło się 25 października i potrwa do 4 listopada. Koniecznie musicie z tego skorzystać! To najwyższy czas, żeby dołączyć do specjalnego wydarzenia w Dying Light 2 Stay Human. Przygotuj się na strasznie dużo dobrej zabawy w Mieście!


Fani serii Dying Light zdecydowanie docenią powrót klasycznych halloweenowych atrakcji – dyniowych Przemieńców. Pojawią się także Smakołyki, specjalny surowiec, który zostawiają zarażeni, gdy zrobimy im dużego psikusa.

Gdy zbierzesz odpowiednią ilość halloweenowego surowca, możesz odwiedzić specjalnego Agenta Sezonowego – Bakę Pechowca. Będzie można u niego odebrać tajemnicze mikstury, które odblokują pokręcone umiejętności, np. wyższy skok lub widzenie jedynie w czerni i bieli.

W ciągu wydarzenia gracze będą mogli uczestniczyć w codziennych i tygodniowych wyzwaniach. Ich ukończenie da uczestnikom punkty rankingowe, a wraz ze wzrostem rangi umożliwi kupienie specjalnych halloweenowych masek.

Nie świętuj sam! Przedstawiamy nowy zestaw Celów globalnych, skupionych na zbieraniu Smakołyków przez całą społeczność. Walczcie wspólnie o wspaniałe prezenty takie jak Jack’O Mask czy zawieszkę Ostatni Chichot.

Umrzyj ze śmiechu

To nie koniec niespodzianek. Przedstawiamy specjalny pakiet Dying Laugh. Zawiera on odjechane przedmioty – złowrogi kostium klauna, przerażającą broń oraz straszną skórkę na paralotnię. Wszystkie te przedmioty będą dostępne ZA DARMO JEDYNIE POMIĘDZY 3 i 10 listopada. W tym terminie będzie on dostępny w sklepach cyfrowych (Steam, Epic Games Store, PS Store, Xbox Store).

Modna rzeź

Pierwsze fabularne DLC do Dying Light 2 Stay Human – Bloody Ties, pojawi się już wkrótce. Uważamy, że nasza wspaniała społeczność zasługuje na strój godny tej specjalnej okazji. Dlatego cieszymy się, że możemy przedstawić Wam Rais Commando Outfit.

Wszyscy gracze, którzy już posiadają lub kupią grę przed 10 listopada będą mieli okazję otrzymać ten strój za darmo!

Zaloguj się lub zarejestruj na TechlandGG, by go otrzymać.

Okres ważności: 26 października (godz. 16.00) do 10 listopada. Pamiętaj, że nawet po odebraniu nagrody pod wskazanym linkiem, pojawi się on w Twojej skrzyni w grze dopiero 10 listopada.

źródło: informacja prasowa better. gaming agency

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *