Gra Suffer the Night z datą premiery

Wiadomość wyłącznie dla graczy o mocnych nerwach. Wydawca Assemble Entertainment oraz deweloperzy z Tainted Pact z dumą informują, że gra Suffer the Night zadebiutuje na Steamie już 17 kwietnia 2023. To idealna propozycja dla miłośników niebanalnych survival horrorów.


Przygotujcie się na mrożącą krew w żyłach opowieść. Wszystko za sprawą niepozornej, lecz przeklętej dyskietki, która zamieni życie niewinnej malarki w koszmar. Gra Suffer the Night to pełna grozy przygoda, za sprawą której wyruszymy w podróż do lat 80. Twórcy obiecują nie tylko uwielbiany przez wielu klimat horrorów klasy B, ale również wciągającą rozgrywkę w stylu znanym z survival horrorów, dungeon crawlerów i gier tekstowych. Podejmiecie się wyzwania? Sprostacie wszystkim niebezpieczeństwom i przetrwacie tę osobliwą noc?

Z okazji ogłoszenia daty premiery twórcy przygotowali porcję zupełnie nowych ujęć z gry.

O grze Suffer the Night

W Suffer the Night gracz pozna historię Stacey Liden. To malarka tworząca przerażające ilustracje w swoim domku na odludziu. Pewnego dnia kobieta otrzymuje tajemniczy list z dyskietką. Bez wahania odczytuje ją na swoim starym komputerze marki Eldrixon. Dość szybko okazuje się, że rozpoczęła niebezpieczną grę.

Z każdym kolejnym poziomem tekstowej przygodówki, jej chatkę odwiedza nieznajoma postać. Tajemnicza persona ponagla ją do szybszego ukończenia rozgrywki, a dziwne i przerażające wydarzenia zaczynają przeciekać z ekranu komputera do prawdziwego świata. Jak potoczą się losy Stacey? To pozostanie naszym sekretem. Jest tylko jedna, ale cenna wskazówka – pod żadnym pozorem nie pozwólmy mu wejść do środka!

Suffer the Night przyprawi Was o szybsze bicie serca za sprawą tych cech kluczowych

Suffer the Night zadebiutuje na Steamie 17 kwietnia 2023. Spragnieni dreszczyku emocji gracze już teraz mogą wypróbować wersję demo.

źródło: informacja prasowa better. gaming agency

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *