Gameplay The Lords of the Fallen pokazany podczas Game Awards 2022

Deweloperzy z należącego do CI Games studia HEXWORKS pokazali pierwszy fragment gameplayu z wyczekiwanej, osadzonej w świecie dark fantasy gry action-RPG. Mowa oczywiście o The Lords of the Fallen. Napędzany silnikiem Unreal Engine 5 reboot hitu z 2014 roku pojawi się na PC oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X|S w przyszłym roku. Grę można dodać do wishlist na każdej platformie już teraz!


Tysiąc lat po wydarzeniach z poprzedniej gry, The Lords of the Fallen zabierze graczy w nową, epicką podróż poprzez rozległy świat. U podstaw istnienia tej mrocznej krainy leży podział na królestwo żywych i umarłych. Gracze będą podróżować pomiędzy oboma tymi światami. Każdy przedstawi unikalne ścieżki, zadania poboczne, postaci niezależne, wrogów i skarby, które zagwarantują niezapomnianą RPG’ową przygodę.

Zwiastun pokazuje jedynie ułamek mrocznej wędrówki, która czeka graczy w wielopoziomowym świecie. Jego obszar będzie pięć razy większy od tego z poprzedniej odsłony serii. By przetrwać, bohaterowie będą musieli opanować dynamiczną, płynną walkę, która oferuje szeroki arsenał niszczycielskich broni i potężnych zaklęć. Gra zaoferuje również płynne przejście do trybu multiplayer, w którym dwójka śmiałków może stanąć do walki ramię w ramię przeciw zastępom wrogów.

Główne cechy gry The Lords of the Fallen

źródło: informacja prasowa better. gaming agency

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *