Debiut Iron Wolf Studio na rynku NC

Iron Wolf Studio wkracza na NewConnect z bogatym portfolio gier. Nadchodzą Destroyer, Sherman Commander i Nazi Busters. Z okazji debiutu przedstawiciele spółki przedstawiają graczom i inwestorom najświeższe informacje na temat tworzonych tytułów oraz zapraszają na czat inwestorski 15 grudnia o godz. 10.00 do portalu strefainwestorow.pl.


Do obrotu na rynku alternatywnym NewConnect trafi 1,46 mln walorów Iron Wolf Studio S.A. w cenie 16 zł za akcję. Daje to łączną kapitalizację spółki na poziomie 23,4 mln zł. Deweloper obecnie pracuje nad kilkoma projektami i zapowiada, że w 2022 r. osiągnie kilka kamieni milowych ich rozwoju.

Podczas październikowego Steam Next Festival pokazaliśmy graczom demo gry Destroyer – The U-Boat Hunter, realistycznego symulatora niszczyciela z czasów II wojny światowej. Tytuł spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem. Obecnie pracujemy nad stworzeniem generatora misji, który zapewni niezliczoną ilość możliwych sytuacji podczas walk pomiędzy eskortą alianckich konwojów a wilczymi stadami u-bootów. Gra zyska dzięki temu olbrzymią regrywalność i zapewni graczom dodatkowe godziny rozrywki. Ponadto, mamy do przekazania bardzo dobre informacje dotyczące wydania Destroyera. O tych szczegółach opowiem podczas debiutu Spółki na NewConnect 16 grudnia.

mówi Bartosz Pluta, prezes zarządu Iron Wolf Studio S.A.

Prace nad nowym tytułem

Spółka pracuje również nad inną grą osadzoną podczas II wojny światowej. Sherman Commander jest obecnie w fazie prototypu. Zespół balansuje rozgrywkę i parametry związane z walką piechoty i jednostek pancernych w terenie miejskim.

Oprócz realistycznych odwzorowań walk na morzu czy w mieście pracujemy nad projektem bardziej skupionym na casualowej rozgrywce. Również z domieszką humoru a’la Duke Nukem. Destroyer czy Sherman Commander porównałbym do “Szeregowca Ryana”, natomiast Nazi Busters to swoiste “Bękarty Wojny” w świecie retro FPS. Oprócz klasycznego shootera, gracze będą strzelać z działka do Messerschmitów. Otrzymają możliwość odpalania torped okrętu podwodnego, a ostatecznie zmienią bieg wojny wykradając Enigmę. Demo gry będzie gotowe na Steam Festival w lutym i szykuje jazdę bez trzymanki. – opowiada Pluta. – Zapraszam na nasz debiut na parkiecie, przygotowaliśmy jeszcze wiele niespodzianek zarówno dla inwestorów, jak i graczy.

źródło: informacja prasowa better. gaming agency

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *