Bezpieczny dom z kamerami EZVIZ

EZVIZ, lider rozwiązań w dziedzinie inteligentnego domu, wprowadza na rynek zaktualizowaną serię kamer zewnętrznych: C8C 2K+ i C8C 3K. Nowe modele zapewniają absolutną łatwość obsługi, doskonałą jakość obrazu oraz inteligentne funkcje ochrony. Dzięki nim użytkownik poczuje się bezpieczniej niż kiedykolwiek wcześniej.


Wraz z pierwszymi promieniami słońca, marka EZVIZ zaplanowała na marzec wyjątkowe oferty. W sklepach internetowych IVEL, Noxel, Eltrox kamery C8C 2K+ i C8C 3K są już dostępne w promocyjnych cenach. Zaktualizowane urządzenia wyróżnia nie tylko znacznie lepsza jakość obrazu, ale i integracja z Asystentem Google oraz Amazon Alexa. Dzięki nim ochrona domu stanie się jeszcze prostsza i skuteczniejsza!

C8C 2K+: Domowe bezpieczeństwo w przystępnej cenie

Zaktualizowana kamera C8C 2K+ dostarcza obraz w jakości 2K+, jednocześnie eliminując wszelkie martwe punkty i zapewniając szerokie pole widzenia. Jej inteligentne algorytmy pozwalają na rozróżnianie ludzi oraz pojazdów od innych obiektów. Natomiast funkcja śledzenia z powiększeniem sprawia, że użytkownikowi nie umkną żadne detale. Co więcej, dzięki trwałej konstrukcji zewnętrznej, kamerze nie straszne będą deszczowe dni czy inne wahania pogody.

C8C 3K: Nieodzowne wyposażenie każdego budynku

Kamera C8C 3K idzie o krok dalej, oferując jeszcze wyższą rozdzielczość 3K i rozbudowany zestaw funkcji. Dzięki automatycznemu śledzeniu z powiększeniem oraz algorytmom sztucznej inteligencji, kamera nie tylko rozróżnia ludzi i pojazdy, ale także z precyzją śledzi ich ruch. Ochrona domu staje się jeszcze skuteczniejsza dzięki syrenie alarmowej i oświetleniu stroboskopowemu, które aktywują się po wykryciu intruza. Ponadto, podobnie jak kamera C8C 2K+, C8C 3k wyróżnia się konstrukcją odporną na warunki atmosferyczne – idealnie sprawdzając się w domu mieszkalnym, domku letniskowym czy na działce rekreacyjnej.

Kamery EZVIZ w wiosennej promocji

Inteligentna ochrona powoli staje się standardem nie tylko w nowoczesnych domach, ale i w ogródkach działkowych, które, wraz z pierwszymi dniami wiosny, Polacy zaczną regularnie odwiedzać. Z troską o bezpieczeństwo, marka EZVIZ zachęca do dokładnego odświeżenia swoich posesji, włącznie z zadbaniem o sprawny monitoring.

Zaktualizowane urządzenia C8C 2K+ i C8C 3K zapewnią całodobową ochronę i sprawią, że stanie się ona prostsza niż kiedykolwiek wcześniej. Dodatkowo, kamery zewnętrzne EZVIZ gwarantują dwustronną komunikację, wysoką jakość obrazu, a nawet możliwość wykorzystania środków alarmowych. To jednak nie wszystko i dzięki integracji z asystentami głosowymi, takimi jak Google Assistant i Amazon Alexa, sterowanie kamerą jest jeszcze bardziej intuicyjne.

Od 1 do 31 marca 2024 sklepy internetowe IVEL, Noxel, Eltrox oferują kamery w wyjątkowych cenach. Model C8C 2K+ jest dostępny w cenie 199 PLN, a C8C 3K można zakupić za jedyne 239 PLN. Marka EZVIZ zachęca do skorzystania z odświeżonej, wiosennej oferty i zadbanie o bezpieczeństwo swojego domu.

Urządzenia można znaleźć na stronie producenta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *