ASTRO A50 X

ASTRO A50 X to bezprzewodowy zestaw, który umożliwi użytkownikom połączenie ze wszystkimi bibliotekami gier z każdego z posiadanych systemów, zaledwie po naciśnięciu jednego przycisku. Dzięki przełomom w dziedzinie łączności, dźwięku i łączności bezprzewodowej, A50 X gra z najwyższą wydajnością, niezależnie od tego, w co, jak i gdzie będziemy grać. Czy to kolejna rewolucja w headsetach dla graczy?


Najnowsze słuchawki bezprzewodowe A50 X wykorzystują innowacyjną funkcję PLAYSYNC. Łączą się bezprzewodowo z technologią LIGHTSPEED z trzema systemami jednocześnie. Wystarczy dotknąć, by swobodnie przełączać się pomiędzy nimi i uzyskać natychmiastowy dostęp do gier na wszystkich platformach. Rozpoczynając od Xbox Series X|S poprzez PlayStation 5 i na komputerach kończąc.

Magnetyczna podstawka ładująca z zatrzaskiem sprawia, że słuchawki są zawsze naładowane i gotowe do gry. Wystarczy wyciągnąć je ze stacji i automatycznie połączyć się z urządzeniami znajdującymi się w odległości do 12 metrów. Panel z diodami LED informuje o stanie akumulatora i pozostałym jego czasie pracy. Ponadto dowiemy się, z jakim urządzeniem aktualnie jesteśmy połączeni.

Wielogodzinny komfort z gry

PRO-G GRAPHENE to przełomowy materiał zapewniający klarowność dźwięku, szczegółowość oraz dokładność przestrzenną i czasową. Dzięki lekkości i sztywności jaką prezentują ASTRO A50 X, membrany redukują zniekształcenia do tego stopnia, że większa liczba pojedynczych dźwięków zostaje zachowana w czystości. Dźwięki gry pojawiają się w odpowiednim miejscu i czasie, dzięki czemu gracze poprawią swoją wydajność w trakcie rozgrywki.

Łącze nadrzędne mikrofonu 16-bitowego i 48 kHz LIGHTSPEED o wysokiej rozdzielczości osiąga nowy poziom jakości mikrofonu bezprzewodowego na wysięgniku. Producent oddaje użytkownikom do dyspozycji możliwości personalizacji. Jest to możliwe za pomocą programowalnego oprogramowania do gier G HUB na komputerze i aplikacji Logitech G na urządzeniu z systemem iOS/Android. Możemy kontrolować ustawienia wstępne korektora lub zanurzyć się w pełnym korektorze parametrycznym. Mamy także możliwość korekcji rozszerzonej rozdzielczości mikrofonu i ustawień korektora o jakości transmisyjnej, jednocześnie kontrolując otoczenie dzięki redukcji szumów. Miksowanie wyjściowego strumienia audio również jest możliwe, wraz z określeniem poziomu tonu bocznego. To tylko kilka z wielu możliwości, jakie dają te aplikacje. Czy to Was już zachęciło? Bo mnie tak!

Zestaw ASTRO A50 X można już zakupić w dwóch kolorach: białym lub czarnym. Ich cena na ten moment to ok. 1749. PLN. Możliwość zakupu i więcej informacji znajdziecie klikając w ten link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *