Arena Breakout: Infinite – symulator militarny wkrótce na Steamie

Deweloperzy z MoreFun Studios – spółki zależnej od Tencent Games – ogłosili, że Arena Breakout: Infinite wkrótce zadebiutuje na PC. Zarówno na Steam, jak i poprzez oficjalną stronę produkcji. Jest to produkcja bazująca na osiągnięciach nagradzanej, stawiającej na realizm i immersyjną symulacje militarnych doświadczeń marce. Arena Breakout: Infinite zaimponuje nie tylko angażującym systemem walki. Zrobi to również swoją oprawą graficzną i bogatymi możliwościami personalizacji broni. Swoich sił na polu bitwy będzie można spróbować zupełnie za darmo i bez żadnych zobowiązań.


W Arena Breakout: Infinite gracze wkroczą do Dark Zone, by stać się najbardziej zabójczymi najemnikiem znanymi ludzkości. Jako wysoce wykwalifikowani wojskowi, udadzą się do zniszczonego wojną regionu Kamona, gdzie wysokie ryzyko idzie w parze z wysokimi nagrodami. Areny zmagań przyciągają cennymi przedmiotami oraz wizją chwały i bogactwa, ale nie można zapominać, że walka toczy się o przetrwanie. Każdy kto chce zostać legendarnym najemnikiem, musi nauczyć się precyzyjnych strzałów, wykorzystywania osłon i znalezienia odpowiedniego momentu, by rozpocząć szturm naprzód.

Przebijając się przez Dark Zone i eksplorując areny, gracze będą mogli podziwiać niezwykle szczegółowe lokacje, którym unikalnego charakteru nadadzą oświetlenie w czasie rzeczywistym oraz przestrzenne efekty dźwiękowe w 360 stopniach. Najemnicy poczują siłę każdego pociągnięcia za spust, a towarzyszyć im będą niezwykle realistyczne doznania. Twórcom z MoreFun Studios zależy na tym, by Arena Breakout: Infinite dostarczała intensywności i emocji w sposób niespotykany dotychczas dla pierwszoosobowych strzelanek.

O grze Arena Breakout: Infinite

W Arena Breakout: Infinite nie istnieje pojęcie łatwego zarobku. Chcąc przetrwać złożone i nastawione na taktykę starcia, trzeba wykazać się umiejętnościami. Niezwykle pomocna jest możliwość dostosowania każdego detalu broni, co można osiągnąć z pomocą ponad 500 akcesoriów. Zmiana kolb, celowników, luf, tłumików i innych elementów wpływa się na takie czynniki jak stabilność, celność czy skuteczny zasięg. Stymulanty i medyczne zestawy ratunkowe pozwalają szybko zabezpieczyć rany, by najemnicy mogli nieprzerwanie kontynuować swoje akcje na polu bitwy. W trakcie walki nawet najmniejsze szczegóły mają znaczenie, a linia pomiędzy byciem bogatym a martwym jest naprawdę cienka.

W tej grze uczciwa rywalizacja jest podstawą, na co deweloperzy zwracają szczególną uwagę. Rozbudowane zabezpieczenia anty-cheat zostały stworzone z myślą o graczach. Arena Breakout: Infinite ma ambicje, by zadebiutować na Steam jako rozbudowana gra FPS, która jest łatwo dostępna, bogata pod względem zawartości, wolna od problemów związanych z oszustwami, błędami i kwestiami technicznymi.

Arena Breakout: Infinite wkrótce zostanie wydana na PC. Gra będzie dostępna za pośrednictwem Steam i oficjalnej strony internetowej.

Pierwszy zwiastun rozgrywki skupia się na zaprezentowaniu tego, jak realistycznych i immersyjnych doświadczeń będzie dostarczać ten ekstrakcyjny shooter.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *