Arboria pojawi się we wrześniu

All in! Games ogłosiło wydanie gry Arboria, roguelite i action RPG z perspektywy trzeciej osoby. Tytuł stworzył polski, niezależny deweloper, Dreamplant Studio. Produkcja będzie dostępna z Early Access na PC na Steamie już 9 września 2021 roku. Gra w klimacie dark fantasy, z systemem walki określanym jako „Trollz-like”.


Arboria to pierwsza gra na Steam, która łączy w sobie elementy roguelite 3D z systemem dynamicznej walki w czasie rzeczywistym. Ma w sobie coś wyjątkowego, jak każda gra z naszego portfolio – powiedział Piotr Żygadło, CEO All in! Games. – Ogromny skok w liczbie pozytywnych ocen graczy w trakcie testów Steam Early Access dał nam jasno do zrozumienia, że stworzyliśmy nie tylko innowacyjny koncept, ale też poczyniliśmy ogromne postępy aż do przewidzianej na wrzesień premiery gry.

Jako wojownik Yotun zejdziemy do nieustannie zmieniających się tuneli Durnaru w pierwszym tego rodzaju roguelite z gatunku dark fantasy. Dzięki mutacjom nabierzemy wyjątkowych mocy i będziemy mogli używać różnych broni symbiotycznych, by odeprzeć ataki obrzydliwych bestii, które są odpowiedzialne za okaleczenie Ojca Drzewo. Odkrywając tajemnice swego plemienia, dowiemy się, jak je uzdrowić i przywrócić jego dawną potęgę.

Kluczowe cechy gry Arboria

Sprawdź Arborię na Steam

źródło: informacja prasowa bettergaming.pro

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *