Achilles: Legends Untold rozgościło się na konsolach

Niezależne polskie studio Dark Point Games ma się z czego cieszyć. Ich souls-like’owy RPG akcji, Achilles: Legends Untold, opuścił już fazę wczesnego dostępu na platformach Steam i Epic Games Store, a ponadto zadebiutował na konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X|S.


Poznaj mityczne krainy starożytnej Grecji, w którym wcielisz się w rolę nieustraszonego wojownika Achillesa. Zanurz się w świecie, w którym opanowanie walki jest kluczem do przetrwania. Blokuj i unikaj ataków, odcinaj kończyny i głowy wrogów za pomocą dowolnej broni, która pasuje do twojego stylu walki. Eksploruj otwarty świat i podejmuj niezliczone wyzwania. Jeśli polegniesz w walce, nie poddawaj się. Wzmocnij wtedy swoją postać, ulepszając jej atrybuty i rozwijając nowe umiejętności w systemie progresji charakterystycznym dla tytułów RPG, a następnie spróbuj ponownie. Wielowarstwowa fabuła prowadzi przez zróżnicowane lokacje starożytnej Grecji, gdzie niebezpieczeństwo czai się na każdym rogu. Dowiedz się, jak radzić sobie ze swoją nową naturą i wyrusz w podróż, by uratować świat śmiertelników przed zbliżającą się zagładą.

Gotowi na akcję?

Wraz z pełną wersją gry na PC debiutuje tryb kooperacyjny. Na konsolach będzie on dostępny w nieco późniejszym czasie. Graj solo, połącz siły ze znajomym lub dołącz do losowej gry. Postępy Twojej postaci w trybie fabularnym wpływają na postać w trybie współpracy i odwrotnie! Każda arena oferuje unikalne przedmioty i umiejętności broni dostępne w sklepie kooperacyjnym, które można zdobyć za walutę w grze. Dodatkowe zadania na każdej mapie pozwalają zdobyć dodatkowe nagrody!

Wraz z całym zespołem wyruszyliśmy w tę podróż lata temu, aby stworzyć naszą pierwszą grę. Jesteśmy gotowi, by każdy z Was rozpoczął własną przygodę z Achillesem. Wielkie podziękowania dla oddanej społeczność graczy, którzy wspierali nas od czasu premiery w ramach wczesnego dostępu i pomogli w napisaniu ostatniego rozdziału tej historii.

– komentuje Paweł Waszak, CEO w Dark Point Games.

Kluczowe cechy gry

Achilles: Legends Untold jest dostępny na Steam i Epic Games Store, PlayStation 5 i Xbox Series X|S w cenie 99.99 PLN.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *